Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ferienhof Kösel, Missen-Wilhams

Snadná online rezervace Ferienhof Kösel a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Missen-Wilhams bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ferienhof Kösel (Apartmány), ubytování Missen-Wilhams, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ferienhof Kösel. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ferienhof Kösel může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ferienhof Kösel se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ferienhof Kösel vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Ferienhof Kösel (Apartmány), Missen-Wilhams

Wilhams 21, Missen-Wilhams, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Ferienhof Kösel
Ferienhof Kösel 1Ferienhof Kösel 2Ferienhof Kösel 3Ferienhof Kösel 4

Ferienhof Kösel is an apartment located in Missen-Wilhams. Both WiFi and private parking are accessible at this property free of charge.

All units at the apartment have a kitchen, a private bathroom and a terrace or balcony with views of mountain. An oven and coffee machine are also offered.

Ferienhof Kösel offers a terrace.

Ski-to-door access can be found at the accommodation, along with a garden.

Oberstdorf is 26 km from Ferienhof Kösel. Memmingen Airport is 42 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ferienhof Kösel)

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Různé

Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Ferienhof Kösel)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ferienhof Kösel)

Informujte prosím Ferienhof Kösel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.